Kronikë

Plagosja në Mamurras, shoqërohen dy vëllezërit Fufi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:33 - 13/04/21 |
Opi Nion

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me plagosjen e trefishtë në Mamurras, mes tyre dy efektivë policie, Ilir Zeka dhe Flamur Lleja.

Bëhet me dije se në automjetin ishin duke udhëtuar tre persona, Nikoll Vokrri (Besimir Fufi) që ngeli i plagosur, Ndue Zefi(Gega) që është shpallur në kërkim, dhe një prej vëllezërve Fufi, janë të afërm ish-deputetit Mhill Fufit.

Sipas Policisë, të shtënat erdhën nga një polic që aksidentalisht plagosi me armën e shërbimit dy kolegët e tij dhe Nikoll Vokrrin.

Pas