Kryesore

Video/ Basha: Unë nuk jam piktor, por e di se çfarë i duhet Shqipërisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:38 - 13/04/21 |
Opi Nion

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar në rrjetet sociale një video ku tregon 3 gjërat që sipas tij, i duhen Shqipërisë.

Në video, Basha thotë se nuk është piktorë, por di që Shqipërisë i duhen punësim, integrim në BE e ndryshim.

Kreu u demokratëve thotë se për këtë arsye qytetarët në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit duhet të votojnë për PD.

“Përshëndetje kryetar. Përshëndetje Jona. Pikturoni ju? Jo unë nuk jam piktor, por e di se çfarë i duhet Shqipërisë. Punësim dhe mirëqenie, integrim në Be, ndryshim!   Voto 9!”-thuhet në video./Opinion.al

Pas