Kronikë

Plagoset me armë zjarri një 41-vjeçar në Bulqizë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 18/09/19 |
xhu lia

Një 41-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të sotëm në Bulqizë.

Sipas njoftimit të policisë 41-vjeçari me iniciale V.A është plagosur me armë zjarri nga 31 vjeçari me iniciale I.D për shkak të një konflikti i çastit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2 të mëngjesit të kësaj të mërkure në një lokal në Bulqizë. 41-vjeçari është transportuar për në spital ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Bëhet e ditur se autori i dyshuar i ngjarjes, i cili sipas policisë është me precedent kriminal, është larguar nga vendngjarja së bashku me një 24-vjeçar me iniciale D.S. Policia po vijon punën për kapjen e autorit të plagosjes si dhe për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al/

Pas