Aktualitet

Përplasen dy makina në Kurbin, i moshuari niset me urgjencë në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 03/10/20 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur pak më parë në rrugën e Patokut në Kurbin.  Mësohet se dy makina janë përplasur dhe si pasojë ka mbetur i plagosur një person

I moshuari është nisur me urgjencë drejt spitalit, por ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./Opinion.al

Pas