Kronikë

Përplasen dy makina në Elbasan, 3 të plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:16 - 05/11/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin, ku dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Nga përplasje janë plagosur drejtuesit e të dy mjeteve dhe një pasagjer, të cilët janë dërguar në spital, por janë jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shkak i aksidentit është lagështira dhe parakalimi i gabuar i njërit prej mjeteve.

Pas