Kronikë

Përndoqi 25-vjeçaren në Tiranë, arrestohet i moshuariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:16 - 07/12/22 |
Opi Nion

Policia ka vënë në pranga një 62-vjeçar të identifikuar me inicialet G. Sh.,  i cili ka përndjekur një 25-vjeçare.

Po ashtu në pranga të policisë së Tiranës kanë përfunduar edhe tre persona për vepra të ndryshme penale.

Specialistët e Seksionit të Kërkimit kanë kapur dhe ndaluar shtetasin O. K., 36 vjeç, banues në Tiranë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 4 arrestuan shtetasin Gj. F., 62 vjeç, banues në Tiranë, pasi gjatë kontrollit nga punonjësit e OSHE-së, në banesën e tij u konstatua lidhje e paligjshme e energjisë elektrike.

Pas