Kronikë

Përndiqte 18-vjeçaren, pranga 41-vjeçarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:09 - 12/08/20 |
el ida

Arrestohet një 41 vjeçar, për veprën penale “Përndjekja”, pasi ka përndjekur një 18-vjeçare, në mënyrë të vazhdueshme.

Po ashtu, në pranga ka rënë dhe një 31-vjeçar, i cili shkeli urdhrin e mbrojtjes dhe ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses së tij.

Sikurse njofton policia, shtetasi K.D, u kap në flagrancë në fshatin Ballaj të Rrogozhinës.

Materialet për dy të arrestuarit, u referuan në Prokurori./Opinion.al

Pas