Rajoni

Përleshen 7 të mitura në Greqi, njëra prej tyre godet me thikë 2 të tjera


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:39 - 19/06/21 |
Opi Nion

Një sherr mes shtatë vajzave të mitura ndodhi pas orës 6.30 të pasdites në Kolonos, në Greqi. Gjatë përleshjes një prej vajzave goditi me thikë dy të tjera.

Shkaku i sherrit dyshohet të ketë qenë xhelozia mes tyre, ndërsa nuk bëhen të ditura të tjera detaje.

Mediat greke raportojnë se njëra prej vajzave është plagosur në këmbë ndërsa tjetra ka marrë plagë në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia shkoi në vendin e ngjarjes duke vënë në pranga autoren e ngjarjes, e cila u dërgua pranë departamentit të të miturve./Opinion.al

Pas