Kryesore

Përjashtoi Berishën nga partia, Basha: Do të ketë një të ardhme më të mirë për PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:27 - 11/01/22 |
el ida

Ndërsa ka përjashtuar nga partia Sali Berishën dhe 8 anëtarë të komisionit të rithemelimit, duke pezulluar gjithashtu disa të tjerë,  Lulzim Basha ka reaguar pak minuta më parë përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Ai shprehet se për PD-në dhe Shqipërinë do të ketë një të ardhme më të mirë.

“Do të ketë një të ardhme më të mirë për PD-në dhe për Shqipërinë.  Do ta sjellim së bashku”, shkruan Basha.

Ndërkohë Nesër në orën 16:00 në PD do të mbahet një takim i Kolegjit të kryetarëve mbi organizimin e partisë pas Kuvendit të 18 Dhjetorit./Opinion.al

 

Pas