Kryesore

Përfundon ëndrra e Tiranës për Champions League, humbet në “Air Albania”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:58 - 25/08/20 |
Opi Nion

Sfida e Tiranës për në Champions League është mbyllur mbrëmjen e sotme në  stadiumin Air Albania. Edhe pse me një loje të mirë dhe raste të humbura nga bardh e blutë, ndeshja u mbyll me rezultatin 0-1 në favor të skuadrës serbe Crvena Zvezda.

Përballja mes Tiranës dhe Crvena Zvezdës e vlefshme për raundin e dytë të Ligës së Kampionëve, startoi në orën 20:00, në “Air Albania”.

Kampionia e Shqipërisë erdhi në këtë fazë pas fitores me transfertë në  Gjeorgji kundër Dinamos së Tbilisit./Opinion.al

Ne video rasti i Hoxhallarit

Pas