Kronikë

Përfshihet nga flakët autobusi në aksin Fier-Levan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:02 - 19/10/20 |
Opi Nion

Një autobus me pasagjerë ka marrë flakë mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan.

Policia njofton se nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në motorin e mjetit.

Fatmirësisht nuk ka patur të lënduar, shoferi dhe fatorino kanë parë në kohë flakët dhe kanë zbritur pasagjerët nga autobusi.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas