Kryesore

Përfqësuesi i VV Arben Vitia pranon humbjen në Prishtinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:32 - 14/11/21 |
Opi Nion

Kandidati i VV-së për Prishtinën, Arben Vitia ka pranuar humbjen përballë Përparim Ramës, përfaqësues i LDK.

Përmes një konference për media, Vitia ka thënë se tashmë Prishtina e ka kryetarin e ri.

“Prishtina tashmë e ka një kryetar të ri, dhe ai është Përparim Rama. E falënderoj aktivistët e VV-së dhe qytetarët e Prishtinës, gjithashtu edhe zotëri Ramën”, u shpreh ish-ministri i shëndetësisë Arben Vitia./Opinion.al

Pas