Aktualitet

Zgjedhjet në Kosovë,Rama:Në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, risi interesante


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:41 - 14/11/21 |
Opi Nion

Kryeministri Rama ka reaguar pas përfundimit të numërimit të votave në Kosovë.

Përmes një tuiteri, Rama ka uruar kryetarin e ri të komunës së Prishtinës, ndërsa shprehet: “Shumë kurioz për impaktin që do të ketë në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, risi interesante në një realitet sfidues! Urime Përparim Ramës dhe mbarësi e sukses atij dhe të gjithë të zgjedhurve të rinj në krye të komunave të Kosovës”.

 

Pas