Sport

Përballja në “Loro Boriçi”, Kukësi ndal Partizanin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:27 - 19/12/21 |
Opi Nion

Kukësi ka mposhtur Partizanin në përballjen në “Loro Boriçi” në një sfidë me shumë emocione dhe raste. Fillimisht Partizani kaloi në avantazh me një goditje dënimi nga Musta në minutën e 11-të,  ndërsa më pas rastet nuk kanë munguar për të dyja skuadrat.

Barazimi vjen për Kukësin në minutën 70’ për shkak të një autogoli të vetë Mustës, ndërsa në minutën 83’ Gjelbrim Taipi përmbys rezultatin 2-1./Opinion.al

 

Pas