-Jetë dhe Stil

Për këto tre gjëra mund ta gënjesh të dashurën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:10 - 18/11/15 |
root

Gënjeshtra është mirë të evitohet në cdo lidhje, por ama në këto tre raste mund të ishte e lejueshme fare mirë. Psikologët thonë se djemtë mund të bëhen gënjeshtarë herë pas here, por këto gënjeshtra në këto tre raste janë të vlefshme.

  1. Kur e dashura juaj nuk është shumë mirë në pamje, ju duhet ti thoni që është shumë e bukur për ta bërë të ndihet më mirë.
  2. Ndonjëherë është mirë ti thoni që e doni më shumë se jetën tuaj, do ta bënit të ndihej shumë e vlerësuar.
  3. Kur e shikoni që është shumë e stresuar dhe po lodhet shumë gjatë angazhimit të saj profesional, por ju përsëri jeni mbështetësi i saj kryesor dhe i thoni vazhdimisht që ajo është më e mira dhe më e afta.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas