Kryesore

PD zgjedh kryetarët e degës në Peqin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:35 - 25/04/22 |
Opi Nion

Ka përfunduar procesi i zgjedhjeve në për kryetarin e degës së PD në Peqin dhe Mirditë.

Mësohet se në Peqin është shpallur fitues Mustafa Pashja me 50.6 % të votave.

Ndërkohë, në Mirditë, kryetari i ri i degës së PD është Albert Mëlyshi, i cili mori 56 % të votave./ Opinion.al

Pas