Kryesore

Incidenti me kutinë e votimit, PD anulon zgjedhjet në Malësi të Madhe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:49 - 25/04/22 |
Opi Nion

Komisioni i Organizimit dhe Monitorimit të Operacioneve Elektorale njofton se ka anuluar zgjedhjet në degën e PD të Malësisë së Madhe.

Në këtë degë të Pd u thye kutia votimit dhe më pas u dogjën fletët e votimit.

Komisioni i Organizimit dhe Monitorimit të Operacioneve Elektorale është në procesin e mbledhjes dhe verifikimit të të gjitha fakteve dhe ndodhive që çuan në prishjen e procesit të votimit për të cilat do të shprehet me një vendim zyrtar./ Opinion.al

Pas