Kronikë

Patos/ Zjarr në banesë, ndërron jetë një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:17 - 27/04/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në fshatin Verbas , Patos.  Një banesë është përfshirë nga flakët dhe si pasojë ka ndërruar jetë një 73 vjeçar, i cili ndodhej brenda shtëpisë.

“Sot rreth orës 12:30, në fshatin Verbas , Patos, në banesën e shtetasit S. S., ka rënë zjarr, ku si pasojë ka ndërruar jetë shtetasi S. S., 73 vjeç, i cili ndodhej brenda në banesë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./Opinion.al

Pas