InstaBIZ

Pasionet e fshehta të Rovena Dilos…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 16/11/15 |
root

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/Rovenadiloofficial/videos/939628279436140/” width=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Përveçse po tregon që di të kërcejë shumë mirë, Rovena Dilo na zbulon një tjetër pasion të sajin. Ai është… qitja…

Ja tek e shohim Rovin teksa merr shënjestër dhe gjuan në shenjë. ” Mëso se ku i dihet”, shkruan Rovena në këtë video të postuar në rrjetet sociale. Kohët e fundit ajo ka qenë në qendër të mediave edhe për shkak të divorcit me bashkëshortin, Florian Riza.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas