-Jetë dhe Stil

Pas rrethit dhe karficave, ja cili është aksesori më ‘trend’ për flokët


               Publikuar në : 15:51 - 28/07/19 |
xhu lia

Këtë sezon aksesorët për flokët kanë qenë padyshim kryefjala. Pas rrethëve dhe karficave të mëdha një tjetër aksesor që është kthyer në modë është llastiku i flokëve me copë mëndafshi.

Përveçse kapjet e flokëve me të janë kthyer në modën e fundit për vajzat është gjithashtu edhe një aksesor mjaft komod, pasi nuk i shtrëngon shumë flokët.

Përmes këtyre fotove ju tregojmë disa nga modelet me në ‘trend’ ku mund t’a përdorni këtë aksesor./Opinion.al/

 

 

 

Pas