InstaBIZ

Pas ndarjes Bradley dhe Irina janë gati për njohje të reja


               Publikuar në : 22:50 - 20/06/19 |
xhu lia

Pak ditë më parë çifti i njohur Irina Shayk dhe Bradley Cooper i dhanë fund lidhjes së tyre 4 vjeçare. Për hir të vajzës së tyre dy-vjeçare Lea ata kanë vendosur të ruajnë një marrëdhënie miqësore dhe korrekte. Sipas burimeve pranë tyre ata janë gati për të realizuar takime të reja me njerëz të rinj.

 “Ata duan të dalin në takime, dhe nuk do jenë të turpshëm për të takuar njerëz apo kur t’i mundësohen njohje nga miqtë. Ata po mbyllin një kapitull të gjatë të jetës së tyre, por janë gati të shohin çfarë i ka rezervuar tjetri.”- u shpreh një burim pranë US Weekly, duke shtuar se të dy duan të gjejnë dashurinë sërish.

Aktualisht Irina po jeton në shtëpinë në Los Angleos me Bradleyn, për hir të një ndryshimi të ngadaltë për vajzën e tyre dy vjeçare, Lea De Seine./Opinion.al/

 

Pas