InstaBIZ

Pas Metës edhe Kryemadhi bëhet nostalgjike, publikon foton e rinisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:29 - 10/04/22 |
Opi Nion

Duken si nostalgjikë në këto ditë, çifti Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta, teksa publikojnë foto të rinisë së tyre, kohë e fillimeve të angazhimit politik në Partinë Socialiste.

Nëse një ditë më parë ishte Presidenti Meta që me një foto rinie uronte Kryemadhin për ditëlindje, sot është kryetarja e LSI që nxjerr një foto nga arkivat e rinisë.

“Nga Llogaraja në Kep të Rodonit, plot 28 vite diferencë . Nuk janë vitet në jetën tonë ato që kanë rëndësi, por mënyra si i jetojmë vitet tona është e rëndësishme”. Faleminderit me zemër të gjithëve për urimet tuaja, jam e bekuar për familjen dhe miqtë e mi”, shkruan Kryemadhi./Opinion.al

Pas