InstaBIZ

Video/Diçka nuk shkon mirë? Ronela Hajati përplas mikrofonin në skenë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:18 - 10/04/22 |
Opi Nion

Diçka nuk ka shkuar si duhet dhe e ka bërë të humbasë kontrollin? Apo ndoshta kjo ishte shenjë e dominancës së saj në skenë? Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision Ronela Hajati e ka mbyllur performancan e saj me përplasjen e mikrofonit në skenë.

Gjithçka është filmuar në skenën e Amsterdamit, ku këngëtarja ka performuar këngën e saj “Sekret”, me të cilën na përfaqëson në Eursong 2022. Duke se në fakt performanca vokalistike ka patur disa parregullsi, që sikurse mësohet kanë ardhur nga probleme teknike në skenë./Opinion.al

 

Pas