InstaBIZ

Pas Adelina Ismailit, një tjetër këngëtare shqiptare mbështet grupin LGBT


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:33 - 14/10/18 |
el ida

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka njoftuar së fundmi se do të bëhet pjesë e paradës që do të organizohet në SHBA.

Parada mban titullin “Atlanta Gay Pride Festival” dhe është në mbështetje të komunitetit “LGBT”. Madje për t’ju ardhur në ndihmë ajo ka publikuar edhe një foto në ‘Instagram’. Në fotografi ajo shfaqet e veshur me një fustan që përfaqëson ngjyrat e komunitetit. Ajo ka publikuar tre foto të njëpasnjëshme dhe tek të treja tregon hapur mbështetjen ndaj “LGBT”.

Pas