Aktualitet

Partia e Lirisë zgjedh drejtuesit e rinj, Tedi Blushi Sekretar i PërgjithshëmBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:01 - 27/07/22 |
Opi Nion

Komiteti Organizativ i Partisë së Lirisë ka zgjedhur drejtuesit e rinj të strukturave deri në mbledhjen e Konventës Kombëtare.

Ditën e sotme me propozim të Kryetarit të Partisë së Lirisë, z.Ilir Meta dhe të Zëvendëskryetarit, z.Agim Nesho, Komiteti Organizativ zgjodhi:

Z. Tedi Blushi – Sekretar i Përgjithshëm

Z. Endrit Braimllari – Sekretar Organizativ

Znj. Floida Kërpaçi – Sekretare për Marrëdhëniet Ndërkombëtare

Znj. Silva Caka – Sekretare për Marrëdhëniet me Publikun

Pas