Aktualitet

Parlamenti i blinduar, si futet gazi lotsjellës në sallë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 30/11/15 |
b.f

PRISHTINE- Dhjetëra policë me maska antigaz janë vendosur në hollin e Kuvendit të Kosovës. Edhe pse masat e sigurisë janë të jashtëzakonshme, dhe sipas gazetareve atje është kontrolluar gjithçka sërish VV ka arritur të fusë në sallë gazin lotsjellës duke sjellë shumë pikpyetje mbi funksionimin e sigurisë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas