Aktualitet

VIDEO/ Ja çfarë ndodhi sot në Parlamentin e Kosovës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:09 - 30/11/15 |
b.f

Punimet në Parlamentin e Kosovës u ndërprenë sërish. Me gjithë blindimin nga ana e policisë sërish opozita arriti të fus gaz lotsjellës dhe të prishë punimet e seances plenare. Shihni videon: Gjithçka ndodhi në 1 minutë e 20 sekonda.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas