Bota

Vodhën paratë dhe postojnë foto të tyre në Facebook, djemtë e pësojnë keq


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:48 - 20/10/18 |
el ida

Tre të rinj me origjinë nga Maqedonia kanë grabitur një postë në fshatin Voderady në Sllovaki. Policia nuk ka konfirmuar ende shumën, megjithatë duket se kemi të bëjmë me sasi të mëdha parash.

Slavcko, 28 vjeç, Kristijan, 24 vjeç dhe Goran 42 vjeç kanë treguar se janë vërtetë hajdutë fillestarë.

Pasi vodhën paratë, ata publikuan fotot me të holla në rrjetet sociale duke ua bërë të lehtë policisë identifikimin e tyre.

Një nga tre hajdutët është arrestuar, ndërsa pritet arrestimi edhe i dy të arratisurve të tjerë.

Pas