Kryesore

Parashikimi i motit, 3 gusht 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:50 - 03/08/20 |
Opi Nion

Kthjellime dhe vranësira të lehta mbizotërojnë në të gjithë vendin, ku më të shpeshta paraqiten në zonat përgjatë kufirit lindor por pa reshje.

Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të VIJOJE në të njëjtat kushte atmosferike.

Temperaturat e ajrit ulen sërisht në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 18°C deri në 37°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar ne det dallgëzim 5 ballë./ Opinion.al

Pas