Kryesore

Parashikimi i motit, 25 dhjetor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:58 - 25/12/20 |
Opi Nion

Dita e sotme do të nisë reshje shiu dhe vranësira në të gjithë vendin.

Këto kushte atmosferike do të mbeten deri në mesditë kur vranësirat dhe reshjet e shiut do të përfshijnë qendrën.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 1-2°C në zonat malore deri në 14°C në Jugperëndim.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 4 – 5 ballë./ Opinion.al

Pas