Kryesore

Parashikimi i motit, 23 Shtator 2019


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:05 - 23/09/19 |
Al Do

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga altnernime kthjellimesh dhe vranësirash.

Temperaturat do të luhaten nga 10 gradë Celsius në 30 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 60 km/h në drejtimin jugperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 6 ballë. /Opinion.al

Pas