Kryesore

Parashikimi i motit, 19 tetor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:46 - 19/10/20 |
Opi Nion

Ditën e sotme vendi mbetet nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në zonat perëndimore, ndërsa vranësira më të dukshme do kenë zonat malore gjatë pjesës së parë të ditës.

Parashikohet që edhe pjesa e dytë e ditës të vijojë në të njëjtat kushtet atmosferike.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes por rriten lehtë në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 22°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Verior – Verilindor duke krijuar dallgëzim 3 ballë./ Opinion.al

Pas