Kryesore

Parashikimi i motit, 17 prill 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:05 - 17/04/21 |
Opi Nion

Vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta do të DOMINOJNE gjatë gjithë ditës duke gjenerua herë pas here dhe shira, të cilët në veri dhe zonat qëndrore marrin formë shtrëngatash. Mbrëmja përmirëson dukshëm kushtet atmosferike, duke bërë që orët e natës të jenë pa reshje.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes POR mbeten të pandryshuara në mesditë  duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 1°C deri në 16°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë./Opinion.al

 

Pas