Kryesore

Parashikimi i motit, 12 Shtator 2019


               Publikuar në : 08:15 - 12/09/19 |
Al Do

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje.

Alternime vranësirash do të ketë në jugun e Shqipërisë, ku nuk përjashtohet mundësia e reshjeve të lehta të shiut.

Temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 12ºC deri në 27ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 31 ºC dhe në zonat bregdetare nga 24ºC në 33ºC. /Opinion.al

Pas