Kryesore

Parashikimi i motit, 1 korrik 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:46 - 01/07/20 |
Opi Nion

Deri në mesditë moti paraqitet me kthjellime në të gjithë vendin, por pas mesditës pritet zhvillim i vranësirave lokale duke sjellë dhe ndonjë shi të izoluar në zonat Verilinore-Juglindore.

Sipas MeteoAlb temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 16°C deri në 39°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Verior-Veriperëndimor ndërsa në brigjet detare krijohet dallgëzim të ulët./ Opinion.al

Pas