-U tha në Opinion

Pamjet/ Ish-kryeministri Berisha mbërrin në ‘Opinion’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:58 - 13/09/18 |
b.f

Ish-kryeministri Sali Berisha sapo ka mbërritur në ambientet e Televizionit Klan.

Berisha do të jetë në një intervistë për rreth dy orë përball 4 gazetarëve dhe drejtuesit të emisionit Blendi Fevziu, ku do flasë për korrigjimin e kufijve Kosovë-Serbi, zhvillimet në Partinë Demokratike dhe vettingun në politikë, etj.

Në ardhjen e tij në Klan ai është pritur nga Drejtori i Televizionit Aleksandër Frangaj, Blendi Fevziu dhe kryeredaktorja e ‘Opinion’ Desada Metaj.

Berisha, rikthehet pas 5 vitesh në studion e emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu.

Ndiqni në video prapakuintat e ‘Opinion’./G.Zaimaj-opinion.al

 

Pas