Aktualitet

Pak momente nga nisja e Kuvendit, Berisha bën thirrjen e fundit për demokratët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:51 - 11/12/21 |
Opi Nion

Teksa na ndan rreth një orë nga nisja e Kuvendit Kombëtar të PD-së në ambientet e stadiumit “Air Albania”, ish-kryeministri Berisha ka ndarë një mesazh të fundit për demokratët.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, ish-kryeministri jep detaje se si mund të hyjnë personat që duan të marrin pjesë në ambientet e stadiumit si dhe iu bën thirrje të gjithë anëtarëve dhe simpatizantëve të bashkohen në rithemelimin e PD-së.

“Sot në ora 10:00 në Arena “Air Albania” mbahet Kuvendi i ri-themelimit te PD-se. Rikujtim: TE GJITHE anëtaret mund te vijnë, delegatet do të kenë hyrjen e veçante dhe anëtaret e simpatizantët hyrjen e tyre”, shkruan Berisha./Opinion.al

Pas