Aktualitet

OSHEE: Nesër stakohet energjia elektrike në këto zona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:04 - 10/09/21 |
Opi Nion

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme do të kryhen punime në disa kabina të energjisë elektrike e për pasojë do të stakohet energjia në disa rrugë në kryeqytet.

Konkretisht në njoftim bëhet me dije se në Rrugën Vorë- Fushë Krujë, Tiranë me 11 shtator stakimi do të bëhet nga ora 14:00-18:00 dhe me 12 shtator nga ora 09:00-16:00

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 11-12 shtator

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, nesër, datat 11-12 shtator do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

11 shtator

14:00-18:00

Pjesërisht: Rruga Vorë- Fushë Krujë

12 shtator

09:00-16:00

Pjesërisht: Rruga Vorë- Fushë Krujë

Pas