Kryesore

Betohen 140 deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:24 - 10/09/21 |
Opi Nion

Ka nisur seanca e radhës në Kuvendin e Shqipërisë dhe janë betuar të gjithë deputetët e kësaj legjislature.

Të gjithë 140 deputetët njëri pas tjetrit, pasi Luljeta Bozo i ka përmendur emrin në rend alfabetik, kanë përsëritur fjalën: Betohem!

Nërkohë që pritet të votohet për kryetarin e ri të Kuvendit./Opinion.al

Pas