-U tha në Opinion

Ori Nebiaj flet për raportet në kuvend: Tabaku një mike e mirëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:19 - 13/01/23 |
Opi Nion

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriela Nebijaj, e ftuar në Opinion është pyetur për personat më të afërt në parlament. Ajo është shprehur se deputetja Jorida Tabaku është një mikeshë e mirë dhe një politikane e mirë.

Nebijaj thotë se të qënurit në të njëjtat zona në fushatë e ka afruar me Jorida Tabakun. Ajo e cilëson si një nga zonjat që vlerëson më shumë në bërjen e politikës dhe të gjithë rrugëtimin e saj si deputete.

“Zonja Tabaku është një mike e mirë por dhe një politikane e mirë. Une nuk them e kam shoqe, është absolutisht një nga zonjat që vlerësoj më shumë në politikëbërje, për të gjithë rrugëtimin se si ajo e ka ndjekur. Dhe jam shume e lumtur që e kam të mundur ta pi një kafe dhe të këshillohem me të.” –shprehet Nebijaj/Opinion.al

Pas