Te Fundit

Opinion/Zheji: Deklarata e Ramiqit pjesë e show-t të vet politik  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:45 - 19/11/15 |
b.f

Analisti Artur Zheji e ka kundërshtuar qëndrimin e Fuat Ramiqit për paragjykim të muslimanëve në Kosovë.  Ai ka pohuar se thuajse i gjithë parlamenti i Kosovës është me muslimanë dhe këtë deklaratë Ramiqi e ka pjesë të audiencës dhe show-t të vet politik.

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

  1. Po more zhuli jo zheji ti qe na permend ameriken,francen dhe perëndimin. Sa veta te pafajshem kane vrare ne siri,palestine dhe ne shume vende te tjera myslimane dhe asnjeri nuk e ka bere kaq dramatike ose me sakte kaq show…

  2. Po, ju malok- bllokist- jomusliman-eurosumlepiresa mendoni qe muslimanet nuk pargjikohen..!!………..
    Pyet emigrantet se si ndihen ne ato vende ku ndodhen nese paragjykohen-diskruminohen!?? ;(

  3. Po more Zheji si pasoje e paragjykimit ndaj muslimaneve, pikerisht Fuad Ramiqi u mbajt ne burg per 3 muaj dhe u lirua nga akuza per cuarjen e luftetareve ne Siri.

Pas