Te Fundit

Opinion/Zheji: 200 mijë euro për të emëruar një gjyqtar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:30 - 27/11/15 |
b.f

Në studion e “Opinion” Artur Zheji është shprehur se për t’u emëruar gjyqtar, një individ paguan rrushfet një shumë prej 200 mijë dollarë. “Ishin 400 mijë, por tashmë janë bërë 200”, u shpreh Zheji.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Zheji hiqet si figure serioze por flet sikur eshte kafeneve ordinere. Pa baza dhe pa prova konkrete gjithmone tregon teori konspirative qe i degjon te parku duke luajtur domino

  2. Eshte i pa pergjegjshem . Nuk flet me emra konkret ashtu sic ja kerkonte Kreshnikut . Kushe e merte kete rrushfet njerzit qe drejtojne POLITIKEN apo ata que drejtojne sistemin e DREJTESISE.

Pas