Emisionet

“Opinion”/ Zgjedhjet, llogaria e mandateve!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:21 - 19/02/21 |
Semiljana Azizi

Është diskutuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion” për zgjedhjet elektorale që pritet të mbahen në vendin tonë në 25 prill 2021. (18 Shkurt 2021)

Teksa është folur me detaje për llogaritjet e mandateve dhe betejën mes 2 partive më të mëdha në qarqet kryesore të vendit, në pjesën e parë dhe të dytë, në studio për këtë temë kanë qenë të ftuar:

  1. Iris Luarasi
  2. Grida Duma
  3. Baton Haxhiu
  4. Armand Shkullaku
  5. Artan Hoxha
  6. Arbjan Mazniku

Në pjesën e tretë të emisioni “Opinion” është transmetuar një material i cili tregon se si funksionon një aeroport. Si kontrollohen bagazhet, numri i pasagjerëve të cilët kanë udhëtuar gjatë 2019, procedurat se si përgatitet udhëtimi etj./Opinion.al

Pas