Emisionet

Opinion zbulon Divjakën, Ardenicën dhe Apoloninë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:32 - 26/05/22 |
Opi Nion

Është transmetuar të hënën në emisionin “Opinion” reportazhi me titull “Opinion zbulon Divjakën, Ardenicën dhe Apolloninë”.

Ky është një destinacion turistik, i cili mund të preket brenda një dite dhe është i hapur për të gjithë turistët dhe pushuesit që janë të interesuar për florën e faunën por edhe për historinë.

Nga gaforrja blu e pelikani kaçurrel tek mistikja e kishave dhe arkeologjisë, destinacioni Divjakë-Ardenicë-Apolloni është i mbushur plot surpriza.

Për më shumë ndiqni reportazhin:

Pas