Emisionet

“Opinion”/ Vendet më interesante të Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:57 - 04/06/21 |
Opi Nion

Është trajtuar të enjten në emisionin  “Opinion” një temë interesante dhe një guidë për çdo person që do të vizitojë Tiranën.

Një emision i cili vjen në nisje të sezonit turistik është më shumë se sa interesat teksa tregon të gjithë vendet si të hapura por edhe të mbyllura të Tiranës që s’duhen lënë pa vizituar.

Në nisje të këtij emisionin special ka qenë Dashamir Shehi, ai i cili ka folur dhe treguar për Tiranën  e vjetër dhe ndërtimet e arkitekturën e saj.

Ndiqnin emisionin e mëposhtëm për të marrë informacionin e plotë./Opinion.al

Pas