Emisionet

Opinion/ Tërmeti, 7 ditë mes dhimbjes e tmerrit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:06 - 04/12/19 |
el ida

Mbrëmjen e 3 dhjetorit në programin “Opinion” u shfaqën disa materiale për tërmetin shkatërrues të 26 nëntorit, i cili la mes qytetarëve dhimbje dhe panik.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas