Emisionet

Opinion/ Si po ndryshon bukuria?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 30/01/20 |
el ida

Mbrëmjen e 29 Janarit në programin “Opinion” u diskutua për bukurinë.

Si ndryshon koncepti për bukurinë femërore ndër vite, çfarë raporti ka mes bukurisë dhe personalitetit të një gruaje, çfarë raporti kemi sot me bukurinë e “ribërë” me korigjime me anë të operacioneve plastike, dhe vulgaritetin që shpesh ngatërohet me bukurinë, ishin disa nga çështjet e trajtuara nga paneli i përbërë nga Ardit Roshi, Flavio Qarri, Prec Zogaj, Endrit Mertiri, Jonida Alickolli, Zhaklin Lekatari, Lida Hoxha dhe Oriola Marashi.

Emisioni i plotë në videot e mëposhtme:

Pas