Emisionet

Opinion/ Shpikësit e rinj 2019


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:34 - 18/07/19 |
el ida

Mbrëmjen e shkuar në programin “Opinion” ishin të ftuar shpikësit e rinj, të cilët kanë kryer shpikje, aplikacione ose inovacione teknologjike në ndihmë të komunitetit.

Kushtrim Shala, Ilir Capuni, Agon Avdimetaj, Julia Hoxha, Erion Cuni, Fiona Meqa, Meridian Myftari dhe Elvis Bregu treguan shpikjet e tyre, dhe për të treguar dobitë e tyre.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas