Emisionet

Opinion/ Seriali Berisha-Basha, episodi zyra dhe vula!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:06 - 22/12/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën (21 dhjetor) në emisionin “Opinion”, mbi temën “Seriali Berisha-Basha, episodi zyra dhe vula”.

“Opinion” është fokusuar sërish në zhvillimet brenda Partisë Demokratike, pasi  grupi i mbështetësve të Sali Berishës dhe vetë ish-kryeministri Berisha shkuan në selinë blu, hapën me forcë një nga zyrat e PD, si dhe më pas ish-kryeministri Berisha zhvilloi një konferencë shtypi.

Zhvillimet në PD janë diskutuar me të ftuar në studio:

Bujar Nishani,

Fatbardh Kadilli,

Preç Zogaj,

Redi Shehu

Lidhje direkte:

Enkel Xhangoli

Në pjesën e dytë të “Opinion” ka qenë i ftuar deputeti i PD, Tomorr Alizoti, i cili konfirmoi qëndrimin e tij se të dy palët, ish-kryeministri Berisha dhe mbështetësit e tij dhe grupi i Lulzim Bashës e kanë të pamundur të sjellin PD- në pushtet.

Në pjesën e tretë është transmetuar një material lidhur me deklaratat dhe qëndrimet e Bashës dhe Berishës në konferencat e shtypit.

 

Pas