Emisionet

Opinion/ Sa shpenzojnë shqiptarët për bileta avioniBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:50 - 10/02/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurë  (9 shkurt) në emisionin “Opinion” për temën “Sa shpenzojnë shqiptarët për bileta avioni”.

Në pjesën e parë të emisionit “Opinion” është transmetuar një intervistë me një nga personazhet e asaj që quhet bota e fluturimeve, Jozsef Varadi, drejtuesi i kompanisë Wizz Air, e cila ka vendosur të nisë fluturimet nga Aeroporti i Kukësit në disa destinacione, si Austri,  Gjermani dhe Zvicër.

Po ashtu është transmetuar një intervistë me kryeministrin Edi Rama gjatë udhëtimit në avion nga Tirana në Kukës.

Në pjesën e dytë të emisionit “Opinion” është diskutuar për kriptomonedhat. Çfarë janë kriptomonedhat. Çfarë vlere kanë ato dhe si realizohen, përse konsiderohen tregu i së ardhmes.

Kjo temë është diskutuar me 7 të ftuar në studio:

Zana Guxholli

Gentjan Progni

Denisa Kele

Henri Ndreca

Eni Shtini

Fation Ceka

Xhino Bande

Pas